Jogosultak vagyunk az 1 % fogadására!

Tisztel Horgásztársaim!

Örömmel tájékoztatok mindenkit, hogy a Tiszabábolnai Sporthorgász Egyesület jogot szerzett arra, hogy az szja 1 %-nak befogadására. Ez azt jelenti, hogy 2017-ben az adóbevallások készítésekor az 1 százalékot az egyesületünk javára ajánlja fel a lehető legtöbb adózó. Azt kérem minden horgásztól és horgászaink családtagjaitól, barátoktól, hogy az 1 %-ot egyesületünknek ajánlja fel.
Leghamarabb az egyéni vállalkozók fogják elkészíteni az adóbevallásukat, tehet leghamarabb ők tudnak rendelkezni az 1 % felajánlásáról. Nagyon sokat segíthet az akinek könyvelő ismerőse van, mert ők készítik a bevallásokat és akik nem tudják, hogy kinek utalják az 1 %-ot a könyvelő kolléga javasolhatja egyesületünket.
Fontos, hogy az adószámunkat juttassa el mindenki annak a személynek, egyéni vállalkozónak, könyvelőnek akitől remélhetjük az 1 %-ot.

Tiszabábolna Tiszabábolnai Sporthorgász Egyesület
3465 Tiszabábolna, Mezőcsáti u 12.sz.
adószám: 18432057-1-05

Előzetesen is mindenkinek köszönöm, ha segít, hogy minél többen egyesületünknek ajánlják fel az 1 %-ot.

dr.Kovács Zoltán elnök

Kategória: Egyéb kategória | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?